Loading...
Hi, How Can We Help You?

Hakkımızda

Hakkımızda

hakkimizda

BİZ KİMİZ?

25 yıllık tecrübe

Firmamız 2016 yılında kurulmuş olan Çelik Mobilya Aksesuarları yeni marka yüzü CEMMAKS Mobilya Aksesuarları olarak yurt içi pazara ürünler sunmakla birlikte yurt dışı ürün tedariki de sağlamaktadır. Sürekli geliştirdiği tasarımlar ve ürettiği kalıp sistemleri ile sektörün en kaliteli ürünlerini üretmeyi kendine misyon edinmiştir.

  • Firmamız mobilya sektörüne yönelik plastik mobilya ayakları, çeşitli aksesuarları üretimi ve isteğe bağlı plastik enjeksiyon kalıpları üretimi gerçekleştirmektedir.
  • Mobilya sektörü için ürettiğimiz plastik mobilya ve baza ayakları müşterilerimize kaliteli hammadde ve kaliteli üretim denetleme aşamalarından geçerek sunulmaktadır. Ürettiğimiz ürünlerin kalıpları da firma bünyemizde tasarlanmakta ve üretilmektedir.
Cemmaks mobilya aksesuar, mobilya ayağı plastik, plastik koltuk ayağı, kanepe ayakları plastik, mobilya ayakları plastik, koltuk ayakları plastik, plastik mobilya ayağı, koltuk ayağı plastik, plastik baza ayağı, plastik mobilya ayakları, plastik kanepe ayağı, plastik koltuk ayakları, mobilya plastik ayak, plastik mobilya ayakları fiyatları, baza ayağı plastik, plastik baza ayağı 15 cm, plastik koltuk ayağı fiyatları, plastik baza ayakları, koltuk plastik ayakları, plastik kanepe ayakları, plastik koltuk ayak modelleri, armut baza ayağı, kanepe ayağı plastik, plastik mobilya ayak modelleri, plastik ayak mobilya, plastik mobilya ayağı 10 cm, sehpa ayakları, mobilya ayakları, koltuk ayakları, koltuk ayağı, baza ayağı, sehpa ayağı, baza ayakları, mobilya ayağı, dolap ayağı, koltuk ayak modelleri, kanepe ayağı, mobilya aksesuarları, mobilya aksesuar
WhatsApp'a Bağlan
1
WhatsApp Destek
Cemmaks Mobilya Aksesuarları
Merhaba!
Bize Buradan yazabilirsiniz.